Petr Fiala logo

 
 
Telefon: +420 602 569 068
E-mail: fiala@atelierpf.cz

Úvod  » Partneři

Partneři


DIAMOND DESIGN

je česká obchodní značka zajišťující návrhy, realizace a servis v oblasti interiérové a exteriérové stínící techniky, interiérových tapet a programu outdor living.

 

 

www.diamonddesign.cz


 

diamonddesign.jpg (7 KB)


officity.jpg (7 KB)

OFFICITY

Společnost Officity s.r.o., zastupující Českou a Slovenskou republiku  má výhradní zastoupení předních italských výrobců designového a velice kvalitního nábytku. Nabízí kancelářský, komerční, školní, církevní a bytový nábytek, osvětlení a příslušenství.
 
www.officity.cz

LUXURY PANELS

nabízí luxusní dekorativní interierové prvky, výrobky ze dřeva a umělého kamene především pro řešení velkoplošných obkladů stěn a dělících příček. Originální design, výběr prvotřídních materiálů a špičková kvalita řemeslného zpracování.
 
www.luxury-panels.cz

luxurypanels.jpg (3 KB)


formdesign.jpg (7 KB)

FORMDESIGN

Hlavním sortimentem firmy jsou pracovní židle a sedací soupravy. Vedle těchto produktů se firma zabývá výrobou rozkládacích jídelních stolů, věšáků a dalšího doplňkového nábytku.

 


http://www.formdesign.cz/DESIGNOVÉ HODINY

Designové nástěnné hodiny jsou originálním a hodnotným dárkem s trvalou přidanou hodnotou, který vždy potěší Vaše blízké, přátelé, kolegy v práci i obchodní partnery.

 


http://www.designovehodiny.cz/


 

designove-hodiny.jpg (9 KB)


greenspol.jpg (13 KB)

GREENSPOL

Firma dováží květináče pro interiéry i exteriéry značky Lechuza a Linea Kréta. Nabízí také substrátové směsi Managreen.

 

 

http://www.greenspol.cz/LD SEATING

se řadí mezi přední výrobce kancelářského sedacího nábytku v České republice i celé střední Evropě.

 


http://www.ldseating.com/


 

ldseating.jpg (7 KB)


polstrin.jpg (11 KB)

POLSTRIN

Česká rodinná firma s dlouholetou tradicí v oblasti výroby čalouněného nábytku. V portfoliu firmy naleznete sedací soupravy, křesla, doplňky k sedacím soupravám, čalouněné postele i zakázkově vyráběný sedací nábytek.

 

http://www.polstrin.cz/ECO-DESIGN

Je výrobce designových svítidel, založený v roce 1996. V současné době vyváží svítidla do 20 zemí a prezentuje své produkty na výstavách ve Frankfurtu nad Mohanem, Milanu,
Praze, Tokiu a Dubaji.

 

http://www.eco-design.cz/


 

ECO-DESIGN


Bernkop

Bernkop

Nabízíme široký výběr sedacího nábytku, od jednoduchých celodřevěných židlí až po luxusní čalouněná křesla a taburety. Jde téměř o umělecko-řemeslnou tvorbu a dokonalé dílenské zpracování, kde dochází k prolínání materiálů, technologie, tvaru a estetiky.

 

 VASA

Firma Nábytek Vasa, spol. s.r.o je ryze česká výrobní společnost, která se specializuje na výrobu kvalitního kancelářského nábytku a zařízení veřejných interiérů.

 


http://www.vasa.cz/


 

Vasa


2012 - 2024 © Atelier Ing.arch. Petr Fiala | Architekt, návrhy interiérů, výtvarné prvky | www.atelierpf.cz | GDPR